Atletski sportski klub "ASK" Split

novosti

Prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke

Varaždin, 17-18.06.2017.
U Varaždinu 17-18.06.2017.g. se održalo Prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke, Prvog dana natjecanja Bartul Zemunik se okitio sa dva zlata i to u bacanju kugle 6kg sa rezultatom 15,07 i bacanju kolja 60,72, dok je njegov klupski kolega Marin Ivanišević potvrdio uspješnu disciplinu bacanje koplja, te je zazuzeo 2mj. Kadetkinja Ana Brkljačić je bacila disk 38,59 što je bilo dovoljno za četvrto mjesto. Drugi dan na borilište je izašla Ena Radovanović u skoku u dalj i sa 4,84 zauzela 14 mjesto , Antea Bebić je skočila u vis 155cm, a Mirta Kulišić je bacila koplje dovoljno za 4mjesto u ukupnom poretku, dok je Bartul Zemunik još jednom pokazao superiornost te je u bacanju diska zauzeo 2mj. Atletičari Aska su tako ukupno osvojili 2 zlatne medalje i dvije srebrne medalje.